СУЧАСНИЙ НАДІЙНИЙ ЛІФТ У ВАШОМУ БАГАТОПОВЕРХОВОМУ БУДИНКУ – ЦЕ МОЖЛИВО

Нещасні випадки з несправними ліфтами періодично з’являються в новинах кримінальної хроніки. Щоб уникнути неприємностей заздалегідь, необхідно своєчасно ремонтувати ліфтове обладнання або взагалі замінити 30-річний старий ліфт, на який вже немає запчастин, на новий сучасний та модернізований. Ліфти українського виробництва стандартних типів можна придбати за доступними цінами. Сучасне ліфтове обладнання має:  ламіновану або дзеркальну кабіну, ергономічний дизайн панелі керування з великими зручними кнопками та вбудованим монітором, що дає змогу пасажирам з обмеженими фізичними можливостями легко керувати ліфтом. Таке купе кабіни стійке до механічних і експлуатаційних пошкоджень протягом тривалого часу.

Одним з українських виробників є компанія «Богдан Ліфт», яка вийшла на вітчизняний ринок з ліфтовим обладнанням під ТМ Богдан. При виробництві ліфтового обладнання цієї марки використовують імпортні сертифіковані, перевірені часом комплектуючі виробництва Італії, Ірану, Малайзії, Китаю, що забезпечує плавність ходу та відсутність відчуття руху кабіни в просторі. Ще однією важливою перевагою українського ліфтового обладнання ТМ Богдан є фіксована ціна в гривні, незалежна від курсу долару, та гарантія на установку до 24 місяців.

Лінійка продуктів «Богдан Ліфт» охоплює ліфти вантажопідйомністю від 320 кг до 2000 кг, номінальною швидкістю 0,5 – 2,5 м/с. Виготовлення ліфтів відбувається за всіма встановленими міжнародними стандартами з можливістю варіації параметрів і габаритів за бажанням замовника.

ТОВ «Богдан-Ліфт» - це підприємство, що входить до складу Корпорації «Богдан» і займається проектуванням, виробництвом та встановленням ліфтових кабін та систем різних видів з 2014 року на потужностях Луцького заводу «Богдан Моторс».