СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД HYUNDAI! КУПУЙ НОВУ HYUNDAI ELANTRA І ОТРИМАЙ В ПОДАРУНОК 4 БЕЗКОШТОВНИХ ТО!

Компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна», офіційний імпортер автомобілів HYUNDAI в Україні, оголошує про запуск спеціальної пропозиції на всі комплектації моделі Hyundai Elantra 2016 модельного року.

Тільки в період з 15 серпня по 31 грудня 2016 року всі покупці абсолютно нового автомобіля гарантовано отримають в подарунок сертифікат на сервісний пакет послуг, який надає право пройти безоплатне обслуговування до пробігу 45 000 км. включно!

Сервісний пакет послуг включає:

  •  регламентне планове ТО (2 500 км., 15 000 км., 30 000 км., 45 000 км. згідно з картами ТО, зазначених в сервісній книжці), включаючи запасні частини і витратні матеріали *;
  • мийку та прибирання автомобіля при проведенні кожного регламентного ТО.

Термін дії акції – 36 місяців від дати придбання автомобіля.

Нагадаємо, що українським покупцям нової Hyundai Elantra запропоновано на вибір 3 комплектації: Classic, Comfort, (в тому числі з додатковим пакетом «Безпека») і Elegance. Для топової комплектації може бути доступний ряд опцій, які раніше були властиві тільки преміум-сегменту. Зокрема, клімат-контроль з функцією антизапотівання, підігрів передніх сидінь та керма, круїз-контроль, датчик дощу, шкіряний салон, вентиляція сидінь, автоматичне відкриття багажника, задній парктронік та камера заднього виду, датчики контролю «мертвих зон» в дзеркалах заднього виду, габаритні ліхтарі DRL при русі вдень, світлодіодні задні ліхтарі, світлодіодні габаритні ліхтарі та литі диски R17 з гумою 215/45 / R17.

*Додаткові роботи та заміна запасних частин, які не входять до планового ТО згідно сервісної книжки, проводяться за бажанням клієнта та сплачуються окремо.

Поспішайте придбати свою Elantra – кількість автомобілів обмежена!