«БОГДАН» ПОСТАВИТЬ 23 АВТОБУСИ ПРИВАТНИМ ПЕРЕВІЗНИКАМ ЛЬВОВА ДО ЖОВТНЯ

Корпорація «Богдан» уклала угоду з приватними перевізниками м. Львів на постачання 23 низькопідлогових міських автобусів. Зокрема 8 автобусів «Богдан» А22112 отримає ТОВ «Міра і К», а 15 автобусів цієї ж моделі отримає львівське АТП 14630. Виконати контракт в повному обсязі компанія розраховує до кінця вересня поточного року.

Автобуси замовлені львівськими перевізниками пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями. Автобус «Богдан» А22112 розраховано для перевезення 62 пасажирів, з них 18 сидячих.

Міський автобус А22112 довжиною 8 100 мм, з 6-циліндровим двигуном AshokLeyland, з робочим об’ємом двигуна 5,6 л, відповідає екологічному стандарту Євро-5. Всі автобуси оснащені 5-ступеневою коробкою передач, двуконтурною пневматичною гальмівною системою, системою ABS, обладнані пандусами та кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також мають спеціально обладнані місця для пасажирів з обмеженими можливостями пересування. Додатково всі автобуси можуть бути обладнані системою кондиціонування кабіни водія та салону, точками доступу Wi-Fi за вимогою замовника.

В базовій комплектації міський низькопідлоговий автобус «Богдан» А22112 коштує від 1,5 млн грн.

ДП "Автоскладальний завод № 1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс» - є ключовим підприємством, що входить до складу корпорації «Богдан», основним завданням якого є виробництво автобусів малого, середнього, великого і надвеликого класів, а також тролейбусів різних модифікацій. Виробничі потужності заводу до 2020 року заплановано збільшити з 2200 одиниць до 6000 автобусів та тролейбусів на рік.