ВІДКРИТО ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ СТЕНД ЛІФТІВ НА ДП «АСЗ №1» АТ «АК «БОГДАН МОТОРС»

Компанія ТОВ «БОГДАН ЛІФТ» нещодавно відкрила постійно діючий демонстраційний стенд ліфтового обладнання, що знаходиться у інженерно-лабораторному корпусі ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» (м. Луцьк). Потенційні замовники можуть відвідати наявні потужності виробництва та на власному досвіді переконуються у якості ліфтового обладнання ТМ «Богдан», яке можна придбати за доступними цінами.

До демонстраційного стенду також запрошуються забудовники, які  зацікавлені у купівлі якісних ліфтів, і мають змогу наочно пересвідчитись у зручності, сучасності та надійності ліфтів українського виробництва.

Нагадуємо, що ТОВ «БОГДАН ЛІФТ» входить до групи компаній корпорації «Богдан», і займається проектуванням, виробництвом, встановленням, монтажем та обслуговуванням ліфтового обладнання. Виробництво ліфтового обладнання здійснюється на потужностях ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та сертифіковане відповідно системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009, а також компанія має Сертифікат про відповідність вимогам технічного регламенту ліфтів.

ТОВ «БОГДАН ЛІФТ» виготовляє ліфтове обладнання під ТМ «Богдан» з вантажопідйомністю від 320 до 2000 кг. і номінальною швидкістю 0,5- 2,5 м/с.  Додатково з асортиментом та послугами, які надаються ТОВ «БОГДАН ЛІФТ», можна ознайомитись, звернувшись безпосередньо за телефоном +38 (044) 3517758 або електронною поштою: info@lift.bogdan.ua