«БОГДАН МОТОРС» ПОСТАВИТЬ КИЄВУ 40 НИЗЬКОПІДЛОГОВИХ ТРОЛЕЙБУСІВ ДО КІНЦЯ РОКУ

За результатами тендеру м. Київ отримає від ДП "Автоскладальний завод № 1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс», що входить до складу корпорації «Богдан», 40 тролейбусів Богдан Т701 до кінця 2016 року.

Цінова пропозиція «Богдана» на відкритому аукціоні ProZorro виявилася найкращою серед конкурентів. Сума контракту складе 202,34 млн грн.
Міський низькопідлоговий тролейбус Т701позитивно себе зарекомендував у багатьох містах України як якісний, сучасний та комфортний пасажирський транспорт, що обладнаний пандусами і кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також має спеціально обладнані місця для пасажирів з обмеженими можливостями пересування.

Нагадаємо, Богдан Т701 – 12-метровий міський низькопідлоговий тролейбус, створений з урахуванням сучасних вимог до комфорту, якості та безпеки. Загальна пасажиромісткість цього транспортного засобу складає 105 чоловік (у тому числі 34 місця для сидіння). Тролейбус цієї моделі має статичний перетворювач вир-ва Чехії, інтегральний гідропідсилювач керма, систему ABS, електродинамічну та пневматичну двоконтурну робочу гальмівну систему, електроколориферну систему опалення салону та кондиціонування (за вимогою замовника), зручні м’які сидіння із сучасних матеріалів. Додатково Богдан Т701 може бути обладнаний кондиціонером салону водія та пасажирського салону, автономним ходом до 20 км, системою електронної оплати проїзду, системою GPS, відеосистемою, точкою доступу Wi-Fi тощо.

Зазначимо, що ДП "Автоскладальний завод № 1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс» - ключове підприємство, що входить до складу корпорації «Богдан», основним завданням якого є виробництво автобусів малого, середнього, великого і надвеликого класів і тролейбусів різних модифікацій. Виробничі потужності заводу до 2020 року заплановано збільшити з 2200 одиниць до 6000 автобусів та тролейбусів на рік.