HYUNDAI CRETA ВЖЕ В УКРАЇНСЬКИХ АВТОСАЛОНАХ HYUNDAI

Офіційна презентація нового автомобіля в сегменті B-SUV- Hyundai Creta відбулася 19 жовтня 2016 року. Стильний та досить лаконічний зовнішній дизайн кросовера гармонійно і яскраво підкреслює внутрішню красу. Кожна деталь внутрішнього простору націлена на створення максимального комфорту і зручності для водія і його пасажирів.

На українському ринку будуть представлені бензинові двигуни: передньопривідна версія оснаститься 1,6-літровим мотором (123 к.с.), працюючи в парі з 6-ступінчастим "автоматом" і механікою. А повнопривідна - похвалиться 2-літровим мотором (149 к.с.) і АПК. Очікується, що привід 4WD буде доступний для мотора 1,6 літра в 2017 році.

На вибір бажаючим купити новий автомобіль в Україні запропонують три комплектації: Entry, Mid і Top. Потрібно відзначити, що автомобіль стане одним з найбільш оснащених в своєму сегменті. Так, кросовер отримав шість подушок безпеки - 2 фронтальні і 2 бокові для водія та пасажирів, а також шторки безпеки з кожного боку. У всі комплектації буде стандартно входити антиблокувальна система гальмування (ABS), електронна система активної безпеки (ESP), система утримання на підйомі (HAC), система допомоги при спуску (DBC), система сигналізації аварійного гальмування (ESS), система стабілізації автомобіля в русі (VSM), а також датчики контролю тиску в шинах (low / high line).

Кожен кілометр і кожен поворот принесуть задоволення завдяки комфортному, плавному управлінню цим автомобілем. Тут чітко налагоджені настройки і економічні двигуни, які дозволять Вам насолодитися водінням в будь-яких ситуаціях і при будь-якій погоді.