ВІЙСЬКОВІ МАТИМУТЬ ЗМОГУ НА ВЛАСНОМУ ДОСВІДІ ПЕРЕКОНАТИСЯ В ПЕРЕВАГАХ ТА НАДІЙНОСТІ БРОНЬОВИКІВ БАРС

Сьогодні, 23 листопада 2016 року корпорація «Богдан» передасть броньований автомобіль Барс-8 та спеціалізований вантажопасажирський автомобіль Great Wall WINGLE 5 військовим для проведення випробувань в польових умовах. Демонстрація військової техніки проходитиме на полігонах Хмельницька, Кропивницького та Бердичева.

За словами Ігоря Осадчего, директора  з маркетингу та продажів ДП2 «АК «Богдан Моторс», саме формат випробувань в умовах полігону дозволить військовим на власному досвіді переконатися в перевагах та надійності техніки військового призначення від «Богдан». «Одна справа оглядати техніку у виставковому павільйоні, а зовсім інша тестувати броньовики в умовах близьких до реальних та переконатися в їх тактико-технічних можливостях»,- зазначив він.    

Багатофункціональний броньований автомобіль БАРС-8 з колісною формулою 4x4 і повною масою до 10,5 т відповідає сучасним світовим стандартам військової техніки і призначений для перевезення особового складу по пересіченій місцевості та ґрунтових дорогах, а також для виконання різних тактичних завдань. Міцна та надійна рама автомобіля, підсилена підвіска та мости, потужний 6,7-літровий з турбо-нагнітачем дизельний двигун від Cummins, потовщені зовнішні панелі та повний привід, легке обслуговування в польових умовах. Броньований автомобіль БАРС-8 забезпечує захист від мін та куль відповідно до стандарту бронезахисту STANAG 4569 Level 2. Доступні модифікації з 6-ступеневою механічною і 6-ступеневою автоматичною трансмісією. Автомобіль оснащено міжосьовим та міжколісним диференціалами. Автомобіль БАРС-8 має вантажопідйомність 1.5 тонни, його максимальна пасажиромісткість складає 8 солдат і 2 члени екіпажу. На транспортному засобі може бути встановлено різні бойові модулі. Максимальний здоланий кут підйому становить 60%, максимальний кут крену 40%, легко перетинає брід до 50 см в глибину і може переміщуватися уздовж глибокої колії завдяки дорожньому просвіту 28 см.

Great Wall WINGLE 5 оснащений надійним і економічним двигуном - турбодизель GW4D20, розробленим німецькою компанією BOSCH спільно з фахівцями GREAT WALL MOTORS з використанням системи упорскування палива Common Rail, об'ємом 2,0 л, який видає 143 к.с. і максимальний крутний момент 305 Нm при 1800-2800 об / хв, колісною формулою 4 × 4, рамних посиленим кузовом вантажопідйомністю до 1 тонни і пасажиромісткістю - 5 чол., кліренсом - 20 см.

Військовий автомобіль Great Wall WINGLE 5 протягом року випробовували контрольним пробігом (20 тис. км та 60 тис. км) в реальних бойових умовах та умовах бездоріжжя в зоні АТО, де військовими було високо оцінено тактико-технічні та експлуатаційні характеристики автомобіля, його надійність та зручність, ступінь виконання військових завдань.