«БОГДАН» ПРОДОВЖИТЬ ВДОСКОНАЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ

За результатами довготривалої робочої зустрічі представників Міністерства оборони України, волонтерів та представників заводу виробника прийнято рішення про можливість проведення ряду вдосконалень санітарних автомобілів Богдан за пропозиціями волонтерів та медиків. Окрім того, виробник проведе навчання з обслуговування та ефективної експлуатації санітарних автомобілів військовими.
 
Військові медики зазначили, що санітарний «Богдан 2251» відповідає вимогам до військових санітарних автомобілів та оцінили технічне оснащення авто. Із цим твердженням частково згодні і волонтери, які, в свою чергу, наголошують на необхідності зміни вимог до військових санітарних автомобілів.
 
На думку виробника подібні зустрічі дуже важливі, оскільки дозволяють вдосконалити продукцію що виготовляється. Представники заводу постійно здійснюють моніторинг якості продукції, аналіз звернень користувачів та незалежних експертів.
 
Окрім того, за словами представників Міністерства оборони, подібні зустрічі за «круглим столом» із залученням представників усіх постачальників техніки Збройним Силам мають стати постійними, оскільки зауваження волонтери та військові мають по кожному виду продукції.
 
Санітарний автомобіль Богдан було допущено до експлуатації в Збройних Силах України після вдалих визначальних відомчих випробовувань та в зоні АТО, що підтверджує заявлену якість та відповідність сьогоднішнім вимогам військових. Кожен серійний автомобіль що виготовляється підприємством проходить приймання з боку представника замовника, що в свою чергу підтверджує дотримання заводом якості продукції.
 
Нагадаємо, декілька санітарних автомобілів вийшли з ладу у зв’язку з поламками паливної системи в наслідок використання неякісного палива і невідповідних витратних матеріалів при технічному обслуговуванні.