«БОГДАН АВТО» ПОСИЛИТЬ НАПРЯМОК ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

     ООО «Богдан Авто» посилить напрямок електрокарів у своїй діяльності. Про це заявив генеральний директор ТОВ "Богдан-Авто Холдинг" Максим Хом’як під час Третьої міжнародної виставки Plug-in Ukraine-2018.
 
     За його словами, електромобілі – це глобальний тренд сучасності, який швидко набирає популярності в Україні. «Богдан Авто» націлений на задоволення цього попиту.
 
     «Зелені» автомобілі – це не лише показник відповідального ставлення до природи та піклування про навколишнє середовище, але й економічність та легкість в експлуатації та обслуговуванні. Ми бачимо майбутнє автобудування за «зеленими» технологіями і працюємо над тим, щоб на вулицях Києва та інших українських міст стало більше екологічно чистого транспорту. Наша задача полягає в тому, щоб український споживач міг обрати найкращі моделі електромобілів, які отримали найвищі оцінки міжнародних експертів», – підкреслив Максим Хом’як.
 
     За його словами, попит на електрокари в Україні лише у минулому році зріс у понад 200%. Він впевнений, що скасування ПДВ і акцизного збору на імпорт електрокарів, що набув чинності з 2018 року, сприятиме підвищенню інтересу до екологічних автомобілів серед українців, оскільки їхня вартість знизиться на 15-20%. І, найголовніше, що на поточний момент створено усі умови для виготовлення таких автомобілів на території України. А це – і нові робочі місця, і більші відрахування до державного бюджету, і, нарешті, розвиток регіонів, де розташовуватимуться виробничі потужності.
 
     Нагадаємо, ООО «Богдан Авто» є офіційним дилером автомобілів марки Hyundai в Україні та реалізовує дві моделі електрокарів – Hyundai IONIQ Electric та IONIQ Hybrid.
 
     IONIQ Electric був визнаний одним з найефективніших і найекологічніших автомобілів в світі за версією німецького рейтингу EcoTest 2017 року. Електромобіль набрав 105 з 110 можливих балів у рейтингу і посів перше місце, обійшовши електрокари інших провідних брендів. Машина може проїхати до 280 км на одній зарядці батареї і набирає швидкість до 165 км/год.
 
     IONIQ Hybrid – новий стандарт прогресивної гібридної технології, що поєднує кращу в класі паливну економічність і задоволення від водіння, унікальне поєднання, не притаманне досі гібридним автомобілям. Оптимально налаштована комбінація ефективного бензинового двигуна 1.6 GDi Kappa з циклом Аткінсона, електричного мотора і полімерної літій-іонної батареї робить їзду стійкою та економічною. Чуйна 6-швидкісна роботизована трансмісія з двома зчепленнями забезпечує більш швидкі і точні перемикання передач. Застосування високоміцної сталі і легкого алюмінію в конструкції кузова і шасі дозволили зробити IONIQ міцним, легким, швидким і безпечним.