НОВА HYUNDAI ELANTRA - КРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ

Нова HYUNDAI ELANTRA отримала номінацію «Краще співвідношення ціни і якості» Асоціації автомобільних медіа (the Greater Atlanta Automotive Media Association (GAAMA)) в рамках 34-го Міжнародного автомобільного шоу (США).

Для HYUNDAI американський ринок традиційно є одним з пріоритетних. Автомобілі корейського бренду визнані і користуються великою популярністю у вимогливих і практичних у виборі американських споживачів. Визнання нової ELANTRA вражає особливо на тлі участі в авто-шоу близько 400 моделей американських і європейських виробників.

Згідно з висновками журі Асоціації, нова ELANTRA здійснила справжній прорив порівняно з попередньою версією - у моделі істотно вдосконалені як всі основні технічні характеристики, так і системи безпеки.

Зокрема, нова ELANTRA отримала більш ефективні і потужні силові агрегати, підвищений рівень економії палива, покращені характеристики динаміки розгону і комфорту в русі. Боротьба з шумами і вібраціями завдяки новим ізоляційних матеріалів вийшла на наступний рівень. Безпека допомагають забезпечити системи контролю за сліпими зонами, попередження про можливе зіткнення під час руху заднім ходом, а також функція автоматичного екстреного гальмування. Дизайн новинки вирішене в корпоративному дусі моделей HYUNDAI останньої генерації. Кузов доопрацьований за частиною аеродинаміки, істотно зменшена маса авто за рахунок високоміцних сталей.

Експертним журі відзначено, що завдяки проведеним доопрацюванням, нова ELANTRA - це вже преміальне якість і функціональність в класі компактних седанів, де конкуренція між провідними брендами особливо гостра.