HYUNDAI TUCSON ОТРИМАВ ЗВАННЯ АВТОМОБІЛЯ РОКУ В СВОЄМУ КЛАСІ

Hyundai Tucson названий кращим в номінації "Компактний кросовер". Переможця оголосили на щорічному заході для автомобільного ринку - Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2016».

За словами Ігоря Гладковського, генерального директора компанії ТОВ «Хюндай Мотор Україна», це гідна перемога гідного автомобіля. «Ми хотіли і чекали цієї нагороди, тому що новий Hyundai Tucson - це дійсно нова епоха, особливо для цього авто. Згадуючи його дебют на ринку України, його серйозний шлях, який був не завжди легким, враховуючи його конкурентну групу, Новий тусан - саме вдосконалене, модернізоване покоління, гідне називатися Modern Premium», - додав пан Гладковський.

Нагадаємо, що Tucson з'явився в Україні в листопаді минулого року і представлений в 4 - х комплектаціях: Comfort, Express, Style, Top. Що стосується моторів, то покупцеві пропонується два двигуни на вибір: один бензиновий і один дизельний агрегат. Двигуни можуть поєднуватися з шестиступінчастою механікою (6МТ), класичним «автоматом» (6АТ) і семиступінчастою роботизованою коробкою передач (7DCT), а також переднім або повним приводом.

Тест - драйв нового Hyundai Tucson можна провести в будь-якому офіційному дилерському центрі Hyundai на території України.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 19 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.