НОВІ HYUNDAI ELANTRA І HYUNDAI TUCSON ЗАВОЮВАЛИ ПРЕСТИЖНІ НАГОРОДИ IF DESIGN 2016

Нагороди авторитетного міжнародного дизайнерського форуму були присуджені новим Elantra і Tucson за результатами конкурсу, в якому брало участь більше 5000 кандидатів з 53 країн.

Нова Elantra, яка повністю відображає розвиток дизайнерської стратегії Modern Premium, отримала вищу оцінку за підкреслено сучасний, спортивний та, в той же час, пропорційний вигляд моделі.

Новий Tucson професійне журі відзначило за сміливий характер в дизайні екстер'єру, виражений в вишуканих і плавних поверхнях, динамічних пропорціях, чітких лініях, які всі разом формують індивідуальний образ компактного кросовера.

International Forum Design вважається одним з найбільш авторитетних світових форумів у галузі дизайну. Автомобілі Hyundai стають його переможцями вже третій рік поспіль. У 2014 році нагорода дісталася Hyundai Genesis, в 2015 році - Hyundai i20.

В кінці січня новий Tucson отримав також найвищу нагороду американської автомобільної асоціації Top Vehicle Picks за дизайн, видатні їздові характеристики і оптимальне співвідношення ціни і якості.

Крім стилю і зручності велику увагу приділено безпеці Tucson. Кросовер відзначений нагородою TOP Safety Pick + Американського страхового інституту дорожньої безпеки за підсумками проведених краш-тестів, а також отримав максимальний рейтинг 5 зірок за результатами випробувань комітету EuroNCAP, заробивши найвищі бали за більшістю параметрів.

Познайомитися ближче з новим Tucson можна в салонах офіційних дилерів Hyundai в Україні.