НОВИЙ HYUNDAI TUCSON СТАЄ ДОСТУПНІШИМ!

Новий Hyundai Tucson набуває все більшої популярності в українському сегменті кросоверів. Успішно презентуючи автомобіль містами країни, перші власники на «відмінно» оцінили переваги нового кросовера. За останні 8 років автомобіль набув великої популярності в серцях шанувальників. На сьогоднішній день в мережі «Богдан-Авто Холдинг» представлено яскравий та чудово оснащений новий Tucson, при цьому з 20.01.2016 р. придбати автомобіль можна за новими, зниженими цінами.*

Вартість нового Hyundai Tucson у комплектації Comfort з дволітровим бензиновим двигуном, переднім приводом та механічною КПП складає 601 500 грн. Дволітровий дизельний варіант в комплектації Comfort з переднім приводом та механічною КПП коштує 726 300 грн. Максимальна кількість опцій в комплектації TOP з дволітровим дизельним двигуном, повним приводом, автоматичною КПП складає 944 000 грн.

Перелік оснащення нового Tucson включає широкий набір систем безпеки. Нові технології здатні забезпечити відмінний рівень комфорту та зручності. Серед них: система Smart Key, функція AUTO HOLD, електропривід кришки багажника (hands free), панорамний люк, датчик тиску в шинах, електропривід передніх сидінь з підігрівом та вентиляцією, світлодіодні фари, повністю нова мультимедійна і навігаційна система з антибліковим 8-дюймовим LCD сенсорним екраном та також багато іншого. Придбати новий Hyundai Tucson за новими цінами можна в дилерській мережі «Богдан-Авто Холдинг».

*Мається на увазі зниження ціни на певні комплектації автомобілів Hyundai Tucson 2015 р.в. з 20.01.16 р. у порівнянні з цінами станом на переддень. Конкретний розмір зниження залежить від комплектації. Станом на 20.01.16 ціни на автомобілі Hyundai Tucson 2015 р.в. стартують з 601 500 грн. з ПДВ. Продавець має право без попереднього повідомлення змінити ціни. Кількість автомобілів обмежена. Склад опцій може відрізнятися в залежності від комплектації та модифікації автомобіля.

Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Zotye, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан. Офіційний сайт мережі >www.bogdanauto.com.ua, інфолінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і Youtube.