П’ЯТЬ ЗІРОК ДЛЯ НОВОГО HYUNDAI TUCSON!

Новий Hyundai Tucson отримав 5-зірковий рейтинг безпеки від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (США). Автомобіль і в повнопривідній і в прередньопривідній версіях отримав оцінку 5 зірок після передніх і бічних краш-тестів, а також 4 зірки після тестування із перекиданням авто.

До стандартного оснащення Tucson входять: камера заднього виду, 6 подушок безпеки, ABS, система контролю курсової стійкості, система контролю тяги і система управління стабілізацією авто.

Нагадаємо, що нещодавно модель отримала також звання «Міжнародний сімейний автомобіль 2015 року» від журналу Road & Travel Magazine на автошоу в Лос-Анджелесі, «Найулюбленіший автомобіль класу CUV» від американської компанії Strategic Vision і «Кращий сімейний автомобіль 2015 року» за версією журналу Recombu.

Компания OOO «Хюндай Мотор Украина» – официальный дистрибьютор автомобилей ТМ HYUNDAI в Украине. На сегодняшний день в Украине в дилерской сети ООО «Хюндай Мотор Украина» продается 16 моделей автомобилей Hyundai, каждая из которых имеет в среднем 5 вариантов комплектации. Реализуемые в нашей стране автомобили Hyundai представлены практически во всех сегментах.