В УКРАЇНІ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ БРЕНД ZOTYE

ТОВ «Богдан-Автотрейд», що входить до складу корпорації «Богдан», уклало ексклюзивну Дистриб’юторську угоду з китайською компанією Zotye Holding Group терміном на 2 роки із можливістю продовження. Таким чином, на автомобільному ринку України з’явиться новий бренд, що в умовах сучасного ринку нових автомобілів в Україні є надзвичайною подією.

Автомобільний бренд Zotye став третім у портфелі дистриб’ютора «Богдан-Автотрейд». Сьогодні компанія вже представляє в Україні авто JAC та SAIPA. Zotye Holding Group один з п’яти найкращих приватних автовиробників Китаю. Холдинг поєднує потужності з виробництва двигунів, трансмісій, штампувальне виробництво і безпосередньо заводи із складання автівок. Zotye Holding Group має 5 виробничих баз автомобілів (Юнкан, Ханчжоу, Чанша, Сянтань і Жіньтан),та більше 10 дочірніх компаній. Потужності виробника дозволяють виготовляти до 500 тис. авто на рік. Крім того, до складу Zotye Holding Group входять 6 центрів наукових досліджень та розвитку в Китаї, Кореї та Італії.

За словами Генерального директора «Богдан-Автотрейд» Олега Кривов’яза, в Україні новий бренд буде представлено, на першому етапі,трьома моделями авто: Z100 – хетчбек А класу, Z300 – седан С класу, а також Т600 – кросовер. До речі, ця модель отримала визнання в Китаї як найкращий кросовер та отримала нагороду "2014 Annual Outstanding Quality Midsize SUV". Перша партія 30 автомобілів Zotye знаходяться в дилерських центрах у 14 містах України, переважно у мережі «Богдан Авто Холдинг». В наступному місяці в Україну буде поставлено другу партію автомобілів, а мережу дилерів буде розширено. Продажі авто стартують вже цього місяця, з 19 листопада. Для споживачів автомобілі Zotye будуть запропоновані за такими цінами: Z100 від 150 тис.грн., Z300 від 279 тис. грн., Т600 від 379 тис. грн.

В наступному році модельний ряд Zotye в Україні, ми сподіваємось,буде розширено ще трьома авто: компактним кросовером Т500, седаном С-hight класу Z500 та двомісним електромобілем. Саме зараз Zotye веде роботи з сертифікації цих моделей згідно європейським нормативам. На часі актуальним є питання введення ЕВРО5 в Україні вже наприкінці цього року. Автомобілі Z300 та Т600 вже відповідають стандарту ЕВРО5, щодо моделі Z100: авто постачання 2015 року відповідають стандарту ЕВРО4, а починаючи с грудня 2015 р. Zotye Holding Group буде виробляти авто Z100 стандарту ЕВРО5.

«Ми впевнені, що автомобілі Zotye привернуть увагу потенційних клієнтів, бо вони мають привабливий вигляд, функціональність, високу якість та технологічність у поєднанні з досить демократичною ціною. Напевно для ознайомлення з новим продуктом потрібен деякий час, але ми впевнені, що вже в 2016 році, враховуючи прогноз зростання ринку, нашу рекламну активність та впізнаванність автомобілів широким загалом автомобілістів в Україні, ми зможемо досягти продажів 250-300 автомобілів Zotye»,- зазначив пан Кривов’яз.

«Ми плануємо продаж і сервісне обслуговування автомобілів нового бренду у всіх областях і цим буде займатись як мережа «Богдан-Авто Холдинг», так і наші партнери - незалежні дилери по всій Україні»,- підкреслив Кривов’яз.

Дистриб’ютор авто також вже провів перемовини із Zotye Holding Group відносно організації виробництва авто Zotye в Україні. Однак, за словами керівництва, це стане можливим за умови зростання обсягів внутрішнього ринку та перспективи виходу на європейській ринок. Наразі, в Україні реалізовуватимуться авто виготовлені на основному виробництві Zotye Holding Group в Китаї. Дистриб’ютор разом із виробником надаватиме гарантію3 роки або 100 тис.км пробігу на моделі Z300 і Т600 та 2роки,або60 тис.км пробігу на модель Z100.

Сайт Виробника: www.zotyeglobal.com

Сайт Дистриб'ютора: www.zotye.com.ua/ знаходится у розробці і буде доступним найближчим часом