HYUNDAI ПІДТРИМАВ СОЦІАЛЬНУ ІНІЦІАТИВУ НА ДОПОМОГУ ДІТЯМ

В рамках проекту «HYUNDAI дітям» світовий автовиробник і український дистриб'ютор ТОВ «Хюндай Мотор Україна» виступили організаторами благодійної поїздки тридцяти дітей в оздоровчий дитячий табір у Вінницькій області.

Україна, Вінниця, 5 серпня 2015 - Всесвітньо відома автомобільна компанія HYUNDAI, на правах соціально-відповідальної компанії, ініціювала поїздку тридцяти дітей, чиї батьки були поранені або є учасниками проведення антитерористичної операції, в дитячий табір «Дружба» з метою оздоровлення та отримання якісної психологічної реабілітації.

Діти у віці від восьми до шістнадцяти років зможуть провести три тижні в одному з кращих оздоровчих дитячих таборів центральній частині України «Дружба», який розташований в 62 км від міста Вінниця, мальовничому селищі Дзига. Програма перебування в таборі передбачає безліч різноманітних активностей. Діти зможуть пройти курс вивчення однієї з іноземних мов, взяти участь в цікавих іграх, відвідати гуртки творчості, а також отримати кваліфіковану консультацію психолога. Все активності націлені на те, щоб приділити максимум уваги кожній дитині.

«Діти переживають втрату так само, як дорослі. Нам здається, що якщо ми не будемо говорити з дітьми про смерть або розлуці, то це для того, щоб захистити їх від болю. На жаль, це помилкове уявлення дорослих, так як, не кажучи з дітьми про складні речі, ми захищаємо себе від дитячого горя і болю, - пояснює Любов ЛОРІАШВІЛІ, практикуючий психолог, провідний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді . - Основне завдання дорослого полягає в тому, щоб повернути дитині розуміння того, що бути щасливим і радіти поточного життя - це нормально ».

Завдяки згуртованій роботі волонтерів, фахівців в області психології, органів місцевого управління, а також команди ТОВ «Хюндай Мотор Україна» вдалося реалізувати таку необхідну сьогодні соціальну програму, як «HYUNDAI дітям». Подібні ініціативи покликані стати прикладом для різних організацій, і довести наочними діями, що допомагати іншим дуже просто і важливо.

«Активна громадська позиція сьогодні є важливою складовою роботи будь-якої серйозної компанії, - говорить комерційний директор компанії ТОВ« Хюндай Мотор Україна »Геннадій Четверухін. - Проект «HYUNDAI дітям» був створений з метою допомоги дітям, батьки яких брали участь або отримали поранення в зоні АТО. Ми дуже сподіваємося, що даний проект дозволить цим дітям відволіктися, оздоровитися і отримати позитивні емоції в одному з кращих дитячих таборів центрального регіону країни ».

В рамках програми «HYUNDAI дітям» також була розроблена пам'ятка психолога з рекомендаціями та порадами про те, як допомогти дітям в ситуації втрати батьків або інших членів сім'ї.

У серпні поточного року ТОВ «Хюндай Мотор Україна» також планує організувати поїздку для дітей з Івано-Франківської області в оздоровчий табір «Петрос», який розташований в місті Татарів в 80 км від обласного центру. А вже у вересні дві групи дітей з сиротинців в Рівненській і Волинській областях зможуть взяти участь в захоплюючих екскурсіях і майстер-класах, організованих компанією.

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ
Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні.
На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 16 моделей автомобілів HYUNDAI, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі HYUNDAI представлені практично у всіх сегментах.
Hyundai Motor Company - південнокорейська автомобілебудівна компанія. Найбільший автовиробник у країні і четвертий в світі. Штаб-квартира розташована в Сеулі. Автомобілі компанії продаються в 5000 автосалонів по всьому світу. Hyundai Motor Company належить ряд автозаводів - в Південній Кореї, Туреччини, Північній Америці, Китаї, Індії. Компанія входить до складу Hyundai Kia Automotive Group.