«БОГДАН-АВТО ХОЛДИНГ» РОЗПОЧАВ СПІВПРАЦЮ З БАНКОМ НАЦІОНАЛЬНОГО МАСШТАБУ

У липні стартував спільний проект Національного автодилерів «Богдан-Авто Холдинг» і «ПРАВЕКС-БАНК».

Глобальний спільний проект провідного банку України і Національного автодилерів передбачає співпрацю в рамках розвитку програм лояльності партнерів і розширення послуг, що надаються компаній.

Так, для клієнтів і партнерів «ПРАВЕКС-БАНК» буде надано склад автомобілів Hyundai за спеціальними цінами від «Богдан-Авто Холдинг». Всі автомобілі можна буде випробувати на безкоштовному виїзному тест-драйві за попереднім замовленням, вибравши маршрут на розсуд клієнта. На всі автомобілі зі спеціального складу також будуть діяти акційні умови від банку на придбання автомобілів в розстрочку.

В якості партнера СК «АХА Страхування» забезпечує повну і якісний страховий захист автомобілів, які будуть включені в партнерську програму.

Перший акційний автомобіль Hyundai Elantra вже розміщений біля відділення «ПРАВЕКС-БАНК» на Кловському узвозі, 9/2 і доступний для знайомства.

Замовити «виїзний тест-драйв» в Києві можна за телефоном 207-50-00 або на сайті www.hyundai-ba.kiev.ua.

У планах партнерів на 2015 рік розширити партнерську програму і спеціальні пропозиції для клієнтів по всій території України.

Про компанію:

Національний Автоділер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroеn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інформаційна лінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» в  Facebook, Vkontakte і YouTube.