ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ! ТЕПЕР Є JAC.

Молода сім'я з Черкас, глава якої недавно повернувся із зони АТО, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, вирішила придбати автомобіль. Серед безлічі пропозицій, що обіцяють знижки і привілеї, покупець зупинив свій вибір на бренд JAC, на користь автомобіля J5. Автоматична коробка передач була одним з головних критеріїв вибору, тому що в зоні АТО чоловік втратив праву руку, і, відповідно, механічна коробка передач в даному випадку не підходила.

«Я повинен бути для моєї сім'ї надійним тилом і захистом, якими і вони були для мене в період мого перебування в зоні АТО - я завжди відчував їхню підтримку і любов. І ось зараз, коли я повернувся із зони бойових дій, незважаючи на те, що я втратив там руку, мені як ніколи потрібно піклуватися про мою сім'ю. Я завжди дуже хотів придбати автомобіль і ось зараз я зважився на цю покупку! А спеціальна пропозиція від Дистрибьюторской компанії «Богдан-Автотрейд» допомогло мені в прийнятті остаточного рішення! Крім спеціальною акційною ціни на автомобіль JAC J5 з коробкою-автомат, дистриб'ютор і дилер «Богдан-Авто Черкаси» зробили нам ще додаткову знижку! Ми дуже задоволені покупкою автомобіля і вдячні за індивідуальний підхід до клієнта і прискорену процедуру оформлення документів »- такими думками поділився з нами володар JAC J5, учасник бойових дій в зоні АТО Роман Колдуновіч.

При купівлі нового автомобіля JAC Дистриб'юторська компанія «Богдан-Автотрейд» автоматично надає своїм клієнтам послуги технічної підтримки і якісне обслуговування за доступними цінами в широкій дилерській мережі по всій Україні. Всі співробітники проходять профільне навчання і регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Переваги покупки автомобіля JAC в дилерській мережі «Богдан-авторейд» або безпосередньо у дистриб'ютора очевидні:

  • ціни завжди Вас приємно здивують своєю гнучкістю;
  • процедура оформлення документів займає мінімум Вашого часу;
  • індивідуальний підхід до покупця не залишить Вас байдужим;
  • в подарунок ОСАГО від дистриб'ютора.

Телефонуйте, звертайтеся безпосередньо! Ваш автомобіль чекає на Вас!

Про компанію:
Офіційний дистриб'ютор автомобілів JAC в Україні компанія «Богдан-Автотрейд». Дилерська мережа дистриб'ютора «Богдан-Автотрейд» налічує понад 30 дилерських центрів JAC по всій території України.

Детально ознайомитися з представленими моделями, спланувати тест-драйв, дізнатися умови придбання автомобілів можна на офіційному сайті компанії jac.ua Інформаційна лінія: 0 800 500 740 (дзвінки з усіх стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)

Приєднуйтесь до нас  Facebook, Vkontakte, YouTube