НОВА ТРАНСПОРТНА СТРАТЕГІЯ СПРИЯТИМЕ РОЗБУДОВІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В УКРАЇНІ – «БОГДАН»

Корпорація «Богдан» підтримує Національну транспортну стратегію «Drive Ukraine 2030», яку Кабінет міністрів ухвалив наприкінці травня. Вона сприятиме розбудові європейської інфраструктури в Україні та покращить якість і безпеку пасажирських перевезень. Про це заявили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
«Це важливий крок, який дозволить інтегрувати Україну у транспортну систему Євросоюзу, за допомогою будівництва сучасних автобанів і створення нових залізничних, автомобільних та авіасполучень, а також залучити інвестиції в автовиробництво та довготривалі інноваційні інфраструктурні проекти», – зауважили в корпорації.
 
Йдеться, зокрема, про будівництво нових сучасних автозаводів, інтелектуальних доріг для руху безпілотного транспорту та першого в Україні електрогенеруючого шоссе. Ще одним завданням Стратегії є підвищення безпеки руху на дорогах та зниження травматизму на автошляхах.
 
«Корпорація «Богдан» неодноразово підкреслювала необхідність на державному рівні запровадити жорсткіші вимоги до технічного стану та терміну експлуатації громадського транспорту. Адже на сьогодні рівень смертності на дорогах України – найвищий в Європі. Національна стратегія повинна змінити цю ситуацію, оскільки безпека пасажирів має бути пріоритетною задачею для влади», – зазначили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.