НОВИЙ HYUNDAI TUCSON ПРОДОВЖУЄ ЗАВОЙОВУВАТИ НАГОРОДИ

Hyundai Tucson є справді гідною автомобілем, який щомісяця збирає нагороди в різних номінаціях по всьому світу.

Так, Tucson було визнано «Кращим компактним кросовером за свої гроші» за результатами дослідження журналу U.S. News & World Report.

Претенденти на це високе звання оцінювалися за якістю і цінами в 23 категоріях. Враховувалися, зокрема, безпека, надійність і експертні відгуки, щодо авто. Загальний рейтинг складався зі співвідношення ймовірних витрат на автомобіль за 5 років користування і середньої вартості авто на ринку.

Нагадаємо, що новий Hyundai Tucson отримав нагороду в категорії «Компактний кросовер» в конкурсі Top Vehicle Picks for 2016 від Американської автомобільної асоціації (AAA). Також Hyundai Tucson раніше отримав нагороду TOP Safety Pick + Американського страхового інституту дорожньої безпеки за підсумками краш-тестів, а також максимальний рейтинг 5 зірок за результатами випробувань комітету EURONCAP, заробивши найвищі бали за більшістю параметрів.

Крім того, новий Tucson завоював престижну нагороду iF Design 2016. Професійне журі відзначило Tucson за сміливий характер в дизайні екстер'єру, виражений в вишуканих і плавних поверхнях, динамічних пропорціях, чітких лініях, які всі разом формують індивідуальний образ компактного кросовера.