ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK

Не знаєте чим зайняти себе в найближчі вихідні 25-27 червня?! - Відвідайте ювілейний десятий сезон ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK, в рамках заходу Ви зможете протестувати інноваційну і граціозну Нову Hyundai Sonata представлену офіційним дилером Hyundai "Богдан-Авто Одеса".

Хочемо зазначити, що Нова Hyundai Sonata стала офіційним автомобілем для VIP - гостей модного заходу в цьому році.

Новий легендарний седан було обрано як кращий перевізник почесних відвідувачів, не випадково. Вишуканий і елегантний автомобіль, виконаний відповідно до дизайнерської концепції бренду - Fluidic Sculpture 2.0 - повністю відповідає високому статусу події, адже його величність відчувається буквально у всьому - від респектабельного зовнішнього вигляду до розкішного інтер'єру.

Знаменитості гідно зможуть оцінити лейтмотив преміального автомобіля, над створенням якого працював сам Пітер Шрайер, визнаний геній автомобільної моди. «Внутрішня сила» Нової Hyundai Sonata - це художнє втілення цілеспрямованості і витонченості, що підкреслює високу якість і статус.

Чекаємо Вас на Odessa Holiday Fashion Week і нагадуємо, що кожен зможе пройти тест-драйв Нової Hyundai Sonata, отримати незабутні враження і відчути себе зіркою fashion-індустрії.