З 2007 року існує ТОВ "Хюмер - Україна" і міцно займає провідні позиції на українському ринку продажів автозапчастин до всіх автомобільним брендам світових і вітчизняних виробників. З 2011 року Компанія ТОВ "Хюмер - Україна" стала офіційним дистриб'ютором високоякісних мастильних матеріалів Shell в Україні.Наші кваліфіковані менеджери завжди намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і показати високий рівень професійного обслуговування.

Компанія пропонує послуги складу класу-С з площею понад 2000 м² та обладнаний відповідно класифікацій SRG, KF і JLLS. "Хюмер - Україна" має величезний вибір аксесуарів і додаткового устаткування для автомобілів, що включає в себе: штатні та універсальні автомагнітоли, сабвуфери, підсилювачі, gps-навігатори, охоронні системи, антирадари, паркувальні системи, ксенон, захисту картера, килимки або ворсові, шумо- і віброізоляція, хімія для мийки та догляду за автомобілем, а також антикорозійні матеріали тощо.

Додатково компанія пропонує повний комплекс логістичних послуг, що включає в себе ряд послуг відповідь зберігання: вантажно-розвантажувальні роботи, комплектацію, упаковку, маркування, відбір товару за спец замовленням клієнта, оформлення документації, а також відправка ТМЦ в потрібному напрямку в найкоротший термін.