ОСІНЬ ВЧЕРГОВЕ ПОКАЗАЛА, ЩО СИСТЕМА ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВИХ ЗМІН – “БОГДАН”

З початком осені дороги столиці знову паралізували затори, громадський транспорт перевантажений і не здатний впоратись із попитом пасажирів. Подолати цей транспортний колапс допоможе перегляд системи громадського транспорту, збільшення його кількість і налагодження розкладу. Про це заявили у прес-службі корпорації «Богдан».
 
«Перевантаженість громадського транспорту спричиняє чимало незручностей. Автобуси і тролейбуси переповнені, громадський транспорт застарів і не тільки задушливий і некомфортний, а й небезпечний. Така ситуація не може бути нормою у великому європейському місті. Якщо ми прагнемо жити як у Європі, необхідно терміново переглянути усю систему громадського транспорту», - підкреслили у «Богдані».
 
У корпорації вважають, що вирішити проблему заторів можливо, збільшивши кількість громадського транспорту, віддаючи перевагу великим і надвеликим автобусам. Такі автобуси здатні перевозити від 100 до 200 пасажирів за раз, і можуть суттєво покращити ситуацію.
 
Крім того, доцільно звернутись до системи диференціації громадського транспорту у пікові години. Тобто у найбільш завантажений час доби містом мають курсувати надвеликі автобуси, у періоди середніх навантажень – великі, на периферії міста – малі.
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» підтримує Національну транспортну стратегію «Drive Ukraine 2030», а також прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.