ПАРТНЕР «БОГДАНУ» – КПІ ІМ. І. СІКОРСЬКОГО – ВИЗНАНИЙ НАЙКРАЩИМ УНІВЕРСИТЕТОМ УКРАЇНИ

Партнер корпорації «Богдан» – НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» – став лідером рейтингу 200 найкращих університетів України за версією центру міжнародних проектів «Євроосвіта». Дослідження проводилось у партнерстві з міжнародною експертною організацією IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, що свідчить про об’єктивність та прозорість процесу оцінки. За кількістю балів Національний технічний університет майже вдвічі випередив конкурентів.
 
«Для нас особливо важливо, що саме КПІ ім. І. Сікорського отримав такі вражаючі результати. Це говорить про надзвичайно високий науковий потенціал нашого партнеру та випускників цього навчального закладу. Співпраця «Богдану» з НТУУ КПІ ім. І. Сікорського дозволить нам залучити до проектування транспортних засобів найкращих фахівців університету та створити нові моделі автомобілів. Головний напрямок нашої спільної роботи – це впровадження інноваційних технологій у виробничий процес та створення «зеленого» екологічно чистого транспорту – електрокарів та електробусів», – зазначили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».
 
У Корпорації зауважили, що молоді інженери, розробники та науковці, які випускники університету, вже зарекомендували себе на міжнародній арені завдяки високотехнологічним стартапам. Вони роблять суттєвий внесок у розвиток IT-сфери та наукомістких галузей промисловості в Україні.
 
«Ми впевнені, що цей потенціал необхідно спрямувати у вітчизняне автобудування. Адже на сьогодні це один з найперспективніших напрямків для новітніх розробок. Щодня у світі з’являються нові безпілотні транспорті засоби, які перевозять пасажирів без водіїв, та електромобілі, які можуть проїхати майже 500 км на одному заряді батареї. Україна повинна активно долучитися до цього процесу. Адже в нас є сучасні виробничі потужності, талановиті розробники та найкращі університети», – підсумували в компанії.
 
Нагадаємо, що НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та Корпорація «Богдан» співпрацюватимуть у розробці нового транспорту. Відповідну угоду сторони уклали 20 квітня 2018 року. Разом з науковцями національний автовиробник планує проводити науково-дослідні роботи, освоювати сучасні українські та іноземні технології та впроваджувати їх у виробництво, а також залучати іноземні та вітчизняні інвестиції у розвиток машинобудування в Україні.