ПОДОРОЖЧАННЯ ПРОЇЗДУ У МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ МАЄ БУТЕ ВИПРАВДАНЕ ОНОВЛЕННЯМ РУХОМОГО СКЛАДУ – «БОГДАН»

Зростання вартості проїзду у громадському транспорті має призвести до оновлення рухомого складу міст та закупівлі нових сучасних вітчизняних автобусів і тролейбусів великого та надвеликого класу. Про це заявили у корпорації «Богдан».
 
Як зазначив автовиробник, люди мають бачити, на що саме ідуть їх гроші за оплату проїзду. Вони мають користуватися новітній комфортним та безпечним транспортом, який вирішує інфраструктурні проблеми міст.
 
«Проїзд у міському транспорті постійно дорожчає. Але лише лічені міста спрямовують залучені кошти на оновлення рухомого складу, і лише лічені пасажири відчувають реальні зміни. Транспорт, яким користуються українці, має відповідати встановленій вартості проїзду в ньому. Він має бути великим, комфортним, безпечним, пристосованим для людей з інвалідністю. Українські автозаводи виробляють такі автобуси і тролейбуси європейського класу та здатні задовольнити потреби всіх автопарків. Справа лише за замовленнями від міст», - наголосили у «Богдані».
 
У корпорації зазначили, що низка міст вже почали перехід на вітчизняний транспорт великого і надвеликого класів та відчули його переваг у порівнянні з малими автобусами.
 
Нагадаємо, корпорація підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами, автобусами і електробусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.