ПОВНА ВІДМОВА ВІД МАРШРУТОК – ЄДИНИЙ ВІРНИЙ ШЛЯХ РОЗВИТКУ МІСТ

Повна відмова від маршруток і перехід на новий сучасний великий громадський транспорт – це єдиний шлях розвитку українських міст і вирішення їх транспортних проблем. Про це заявили в корпорації «Богдан».
 
Українські міста вже давно пройшли етап, коли транспорті потреби можна було вирішити великою кількістю автобусів малої місткості. У певний час маршрутки стали швидким рішенням для міст, але наразі Україна потребує сучасного європейського транспорту.
 
«У жодному розвиненому місті ви не побачите маршруток. Бо світ розуміє, що великий транспорт – це великі можливості для транспортування людей. Він займає менше місця на дорогах, їздить виділеними полосами і чітко за графіком. Його можна відслідкувати за допомогою GPS і онлайн-табло на зупинках. Він комфортний для кожного і зручний для сплати проїзду. Отже, наша країна має вирішити, яким шляхом іти: європейським прогресивним чи залишатися регресувати. Упевнені, що люди вимагають сучасних рішень», - підкреслили у «Богдані».
 
Нагадаємо, корпорація «Богдан» підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.