ПРО ПІКАП WINGLE 5 ЯК ПРО БЕЗЦІННОГО ДРУГА

Дуже хочеться вірити, що наша країна, зазнавши тяготи і злигодні, які на неї безжально звалила час змін, прийде до усвідомлення і прийняття справжніх цінностей (людського життя, блага для всіх, справжня турбота про нужденних і багатьох інших, позбавлених абстрагованого бездушності). Що кануть в Лету часи боротьби за виживання і будуть змінені вони десятиліттями ситого благополуччя і можливості, нарешті, зрозуміти, що машини, які ми вибираємо, будь то в разі потреби або для радості, говорять про нас навіть більше, ніж наші очі.

Машини. Брати великі. Їх ми вибираємо за своїм образом (якщо не за подобою), залежать від нас, ми їх приручаємо (як нам здається), піклуємося про них, користуємося майже людської прихильністю і безвідмовної людське око. Ніжні екстраверти прикрашають їх яскравими квітами, волелюбні натури - вплітають в їх металеві боки шовковисте трави і пускають гратися коней, брутальні любителі лісів надають маскувальний забарвлення, якому позаздрив би і Невидимка. Ми робимо їх нашими друзями, помічниками і вони щосили прагнуть відповідати.

Мені дуже хочеться нехай і надмірно зворушливо, але з вдячністю вищої проби (тієї, яка від самого серця) написати про Wingle 5 - нашому корпоративному пікапі. Похмуро-суворому (через колір) одного наших тисячокілометрових поїздок по Україні. Про те, хто (для мене - одухотворений предмет) ділив з нами захват від досвітнього ранку і сміливо долав усі блок пости, хто покірно тягнув на собі непідйомні вантажі, не втомлювався перелітати над вибоїнами вітчизняних доріг, перепливав найглибші калюжі-майже-озера, тренуватися спритно ковзав по крижаних дзеркал зимових доріг, не заподіявши ніякої шкоди і не налякавши несподіваним зигзагом таких же любителів зимового екстриму, про те, хто майже по-собачому радіє снігу і захоплено риком, кидається наввипередки з хуртовиною. Про те, хто не підвів жодного разу, у нього не буває поганого настрою, серце-мотор стукає в такт нашого життя, він існує тільки для нас і єдине його призначення - вирішувати наші проблеми.

Щиро радію, коли мої співвітчизники поділяють мою симпатію саме до цієї моделі Great Wall, симпатію, яка безсумнівно переросте в більш глибоке почуття. Радію, коли пікап Wingle купують для того, щоб возити на ньому повно-різний то, що так потрібно людям, не тільки собі самому, бо точно знаю, що не підведе, все винесе і перевезе і до кінця залишиться Вашим безкомпромісно відданим і абсолютним альтруїстом.

Кілька, можливо, корисних даних для любителів технократичний подробиць і для тих, хто шукає надійного помічника з мотором (НЕ Карлсона)

  • Пікап WINGLE 5 (Вінглі 5) успішно пройшов європейську сертифікацію за системою WVTA в 2009 р
  • Система повного приводу (4х4)
  • Wingle 5 комплектується двома двигунами:
  • 4G69S4N виробництва Mitsubishi Corp. з електронною системою запалювання Delphi (потужність 127 к.с.)
  • дизельним двигуном GW4D20, розробленим німецькою компанією BOSCH спільно з фахівцями Great Wall Motors (потужність 143 к.с.)
  • вантажопідйомність порядку тонни (точніше - 975 кг)
  • витрата палива траса / місто / змішаний за даними Виробника (Great Wall Motors) - 7,1 / 8 / 7,4л (GW4D20) і 8,9 / 14 / 10,8л (4G69S4N)
  • Мінімальний дорожній просвіт - 194 мм пікап Great Wall Wingle 5 http://greatwall-ukraine.com/auto/great-wall-wingle-5/komplektaczii-i-cz... реалізує ексклюзивний дистриб'ютор Great Wall в Україні ТОВ «Богдан-Індустрія», дилерська мережа - у всіх 24 областях України http://greatwall-ukraine.com/dealers.html