ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ «БОГДАН 2351» МАЄ П'ЯТИСТУПЕНЕВИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Процес виготовлення нового багатоцільового позашляховика «Богдан 2351» має п'ятиступеневий контроль якості, який запроваджено на підприємстві. Про це сказав комерційний директор автоскладального заводу №2 компанії «Богдан Моторс» Ігор Осадчий під час презентації нового багатоцільового позашляховика «Богдан 2351».
 
«Це, насамперед, кількаразовий контроль, реалізований на самому виробництві, це контроль з боку військового представництва, це випробування, це робота з експлуатантами», - повідомив він.
 
Нагадаємо, новий багатоцільовий позашляховик «Богдан 2351» презентували журналістам на автоскладальному заводі №2 компанії «Богдан Моторс» у Черкасах. Це уніфікований багатоцільовий позашляховик, який призначений замінити морально і технічно застарілий УАЗ на усіх без винятку ділянках армійської служби. Нова машина має більш потужний двигун потужністю 143 к/с, вищу максимальну швидкість та вантажопідйомність.
 
На перспективу, «Богдан 2351» - це готова платформа для перетворення на легкий автомобіль вогневої підтримки, з можливістю розвитку у модифікації для військових зв'язківців, саперів, радіаційної і хімічної розвідки та аеророзвідки.