ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАЙМАШТАБНІШИХ ВИПРОБУВАНЬ АВТОМОБІЛІВ HYUNDAI!

У мережі Національного автодилерів тривають наймасштабніші випробування автомобілів Hyundai в Україні.

У тестовому парку мережі доступні i20, i30, Accent, Elantra, Sonata, ix35, Santa Fe на більш ніж 40 різноманітних і цікавих маршрутах, протяжністю понад 355 км.

Вибрати автомобіль і записатися на тест-драйв можна в дилерських центрах мережі, зателефонувавши на інфолінії 0800 500 305, або, відправивши заявку на сайті bogdanauto.com.ua.

Відзначимо, що, беручи до уваги активність та побажання клієнтів за перший місяць проекту, керівництвом мережі було прийнято рішення розширити тестовий парк моделей в Києві, Одесі та Харкові, що зробить вибір автомобіля Hyundai ще зручнішим, яскравим і незабутнім.

Відгуки деяких учасників тест-драйву:

Андрій, г. Киев: "Протестував сьогодні Sonata і Elantra. Соната - автомобіль абсолютно комфортабельний, стильний, технологічний," швидкий і чуйний "в управлінні, з комфортною звукоізоляцією салону, скасуванням плавністю ходу, я в захваті! В ​​управлінні Elantra також дуже сподобалася , дуже цікавий і технологічний автомобіль, але Sonata більше "мій 'автомобіль".

Ірина, г. Харьков: "i20 дуже сподобався, вразив мене керованістю, а / м досить компактний і місткий, звичайно ж, для мене особисто :). Я люблю слухати музику в дорозі, а кнопки управління радіо дуже зручно розташовані на кермі, дозволяючи мені безпечно, без відволікання уваги від дороги, змінити хвилю, трек, зробити улюблену пісню голосніше! "

Сімейна пара Альбіна і Веніамін з м.Одеси: "Вибираємо собі дизельний автомобіль Санта Фе або АйІкс. Обидва автомобілі гарні, але більше привертає Санта Фе в 7местной версії, для нашої великої родини - це найкращий варіант для подорожей і сімейних виїздів на дачу."

Відзначимо, що в липні діють спеціальні пропозиції на обмежений склад автомобілів Hyundai.

Також до випробувань в мережі Національного автодилерів доступні автомобілі інших популярних автомобільних брендів: Subaru, Volkswagen, Skoda, Citroеn, Great Wall, JAC, UZ Daewoo.

У програмі низки заходів, запланованих на літо в мережі Національного автодилерів - пізнавальна програма і розваги для дорослих і дітей. Насолоджуйтеся атмосферою літнього АВТОДРАЙВ!

Звичайно ж, всі учасники тест-драйвів в мережі зможуть отримати приємні сюрпризи у вигляді: сувенірної продукції від Національного автодилерів, спеціальних пропозицій на авто, додаткових знижок на послуги СТО, ексклюзивні пропозиції від партнерів проекту.

Офіційний відео партнер проекту - GoPro
Офіційний страховий партнер - СК «Країна.

Записатися на тест-драйв можна вже зараз, відправивши заявку на сайті www.bogdanauto.com.ua, зателефонувавши на 0800-500-305 або в найближчому автоцентрі Національного автодилерів «Богдан-Авто Холдинг».
Слідкуйте за подальшими новинами проекту «Літо яскравих емоцій» на офіційному сайті компанії і в соц. мережах  FacebookVkontakte, YouTube.

Про компанію:
Національний Автоділер «Богдан-Авто Холдинг»
- один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroеn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інформаційна лінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» в  FacebookVkontakte і YouTube..