РОЗСТРОЧКА НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ТА ЗАПЧАСТИНИ

Сезон переваг "Щедра зима" в мережі Національного Автодилера "Богдан-Авто Холдинг" приносить ще бiльше нових можливостей! Відтепер шановним клієнтам компанії доступний офіційний сервіс та запчастини у розстрочку. Замовляйте додаткове обладнання, запчастини, аксесуари та сервiснi послуги для вдосконалення чи ремонту свого автомобіля Hyundai, Subaru та отримуйте унiкальну можливiсть сплатити вартість наданих послуг у розстрочку на 3, 6 або 10 щомісячних рівних платежів.

Ми пропонуємо:

- Доступна сума розстрочки – вiд 1000 грн.
- Перiод надання послуги - на вибiр 3, 6 чи 10 щомісячних платежів.

Для отримання послуги достатньо мати:

- Щире бажання вдосконалити своє авто.
- Паспорт.
- Ідентифiкацiйний код.
- Суму для сплати першого внеску.

Послуга безпосередньо надається в офiцiйних станцiях технiчного обслуговування «Богдан Авто» (офiцiйний дилер Hyundai м.Київ, вул. Новокостянтинівська 1А) та «Богдан-Авто Поділ» (офiцiйний дилер Subaru вул. Новокостянтинівська 3). За бiльш детальною iнформацiєю звертайтесь до менеджерів з сервісного обслуговування. Розстрочку надає фінансовий оператор «Плати Пізніше».

Зручна система оплати послуг:

- Банківські платежі,
- Термінали;
- Приват 24.

Про мережу:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Zotye, Skoda, Citroёn, Subaru, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережіwww.bogdanauto.com.ua, інфолінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг»Facebook,VkontakteіYouTube.