САНІТАРНІ АВТОМОБІЛІ «БОГДАН-2251» ДОПОМАГАЮТЬ СТАБІЛІЗУВАТИ СТАН ПОРАНЕНОГО БІЙЦЯ ЩЕ В ДОРОЗІ – ОК «ЗАХІД»

В санітарних автомобілях «Богдан-2251» є все необхідне для надання першої медичної допомоги, щоб стабілізувати стан пораненого бійця ще в дорозі. Про це заявили в штабі Оперативного командування «Захід».
 
Автівки також використовують в екстремальних випадках для перевезення хворих з гострими станами в шпиталі та лікарні.
 
Санітарні машини працюють як в зоні виконання завдань за призначенням, так і в пунктах постійної дислокації, додали в ОК «Захід». В зоні проведення АТО військові медики їх ефективно використовують для вивезення важкопоранених з поля бою для подальшої доставки в польові шпиталі.
 
Нагадаємо, що минулого року АТ «АК Богдан Моторс» передав 50 санітарних автомобілів «Богдан-2251» Збройним силам України. Наразі інженери закінчують вдосконалення машини відповідно до пропозицій, які надійшли від Міністерства оборони України після дослідної експлуатації автівки у військах. Українські військові переглянули свої вимоги до автомобіля, і це дозволило «Богдан Моторс» внести зміни у інтер’єр медичного КУНГ-а, які забезпечать військовослужбовцям більш комфортне перебування у ньому під час виконання завдань за призначенням.