САНІТАРНІ АВТОМОБІЛІ БОГДАН 2251 ПРАЦЮЮТЬ ПО ВСІЙ ЛІНІЇ ФРОНТУ. ФОТО

Евакуаційні бригади медичних підрозділів бригад ЗСУ працюють по всій лінії протистояння. До їхньої сфери діяльності входить не лише транспортування поранених до стабілізаційних пунктів та у подальшому – до пунктів надання кваліфікованої медичної допомоги, а й транспортування хворих, адже на передовій воюють звичайні люди, яким залежно від обставин, теж може знадобитися медична допомога у шпиталі, який знаходиться у тилу. І у такому випадку приходить черга евакуаційного транспорту – автомобілів Богдан 2251.
 
Символічним у цих фото є той факт, що камера воєнного кореспондента «вихопила» санітарний автомобіль на фоні мосту поблизу Попасної. Його відновлюють військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України зі складу Об’єднаних сил.. Цей об’єкт на мосту автодороги Покровськ – Бахмут – Михайлівка було підірвано незаконними збройними формуваннями ще у липні 2014 року.
 
Нагадаємо, що військовослужбовцями окремої механізованої бригади зі складу Операції об'єднаних сил на напрямку Попасна-Первомайське було взято під контроль дороги, якими раніше внаслідок відсутності такого становища могли переміщуватися диверсійно-розвідувальні групи противника та контрабанда. Зараз такі дії вже неможливі. За допомогою сучасного військового автотранспорту, зокрема й багатоцільових позашляховиків Богдан 2351, для населення Золотого-4 скеровується гуманітарна та соціальна допомога, розпочато вирішення індивідуальних запитів місцевих мешканців.