САНІТАРНІ БОГДАНИ 2251 НАБУВАЮТЬ ЕЛЕГАНТНОСТІ ВІД СВОЇХ ЕКІПАЖІВ. ФОТО

Краса – страшна сила. А в умовах бойових дій вродливі дівчата – офіцери Збройних Сил України, взагалі вносять неабиякий дисонанс своєю появою у суворих буднях фронтового життя. З їхньою присутністю, навіть військова техніка набуває пом’якшених рис та елегантності.
 
Військові санітарні автомобілі Богдан 2251 зараз несуть службу у всіх медичних підрозділах на передовій. Але найкраще було б, аби роботи у них було якомога менше і усі наші захисники повернулися з зони проведення Операції об’єднаних Сил живими, здоровими і на штатному автотранспорті.
 
Нагадаємо, що корпорація «Богдан» презентувала оновлену версію санітарного автомобіля «Богдан 2251». Нова партія автомобілів отримала більше десятка удосконалень.
 
Автомобіль було доопрацьовано у співпраці з військовими медиками на замовлення Міністерства оборони України. Зокрема військові переглянули вимоги до устаткування кабіни водія та медичного КУНГ-у автомобіля, що дозволило внести зміни у інтер’єр медичного відділення, які забезпечать військовослужбовцям більш комфортне перебування у ньому під час виконання завдань за призначенням.