САНІТАРНІ «БОГДАНИ» ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА ШВИДКУ ДОСТАВКУ ПОРАНЕНИХ ДО ШПИТАЛЮ НА ДОНЕЦЬКОМУ НАПРЯМКУ

Нові санітарні автомобілі «Богдан 2251» працюють впритул до передової на Донецькому напрямку, а їх екіпаж відповідає за швидку доставку поранених до шпиталю, повідомляють у військах.
 
Броньовики та всюдиходи очікують на звістки з передової, а «Богдани 2251» - напоготові якнайшвидше допомогти доставити пацієнтів до пунктів надання кваліфікованої медичної допомоги.
 
Восени минулого року, неподалік Донецька, прямим влучанням вогню ворожої артилерії було знищено «Богдан 2251» тодішнього евакуаційного пункту. Тому зараз на особливо небезпечні ділянки зазвичай висилається бронетехніка, а санітарні «Богдани» відповідають за швидку доставку до шпиталю.
 
Нагадаємо, що час доставки поранених у АТО до місця надання кваліфікованої медичної допомоги скоротився до однієї години завдяки розгортанню мобільних шпиталів, роботі медичних груп та розширенню автопарку нових санітарних машин. Завдяки цьому до строю повертаються до 93 % від загальної кількості постраждалих. Про це заявив начальник Головного військово-медичного управління полковник медичної служби Ігор Хоменко.
 
Зараз у розпорядженні військових медиків, на відміну від 2014 року, 35 медичних МТЛБ, 13 APC Saxon, БТР-4 та закуплено 100 санітарних автомобілів «Богдан», які також працюють в районах проведення АТО.