САНІТАРНІ МАШИНИ «БОГДАН 2251» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ ДЕСАНТНИКІВ

Санітарні машини «Богдан 2251», бойову техніку та кілька ланок ударних гелікоптерів МІ – 24 та транспортних гелікоптерів МІ – 8 було залучено до тактичних навчань окремої повітряно-десантної бригади, що відбулися на одному з військових полігонів поблизу Волновахи.
 
Санітарні машини «Богдан 2251» допомагали у навчанні зі швидкої евакуації «поранених» з місця бойових дій та надання їм першої медичної допомоги вже в дорозі. За оцінкою керівника навчань, всі поставлені завдання десант виконав відмінно, а техніка впоралася зі своїми задачами.
 
За задумом навчань, оперативно-тактична група мала здійснити десантування в тил ворога. Захопити та знищити його опорні пункти, зайняти оборону, та забезпечити прохід основних ударних підрозділів Збройних Сил України. Навчання відбувались в режимі реального часу.
 
Нагадаємо, нові санітарні автомобілі «Богдан 2251» працюють впритул до передової на Донецькому напрямку, а їх екіпаж відповідає за швидку доставку поранених до шпиталю. Час доставки поранених у АТО до місця надання кваліфікованої медичної допомоги скоротився до однієї години завдяки розгортанню мобільних шпиталів, роботі медичних груп та розширенню автопарку нових санітарних машин. Завдяки цьому до строю повертаються до 93 % від загальної кількості постраждалих, заявив начальник Головного військово-медичного управління полковник медичної служби Ігор Хоменко.