СЕРВІС HYUNDAI НА ПОДОЛІ ПРЕЗЕНТУЄ -25% НА ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

ТОВ «Богдан Авто» офіційний дилер Hyundai в Києві та Київській області прагне, щоб Ви користувалися автомобілем просто, зручно і з задоволенням. Використовуючи свій прогресивний досвід ми розуміємо, як важливо регулярно обслуговувати і ремонтувати автомобіль, адже правильний догляд за вашим Hyundai, дозволить поліпшити його експлуатаційні характеристики, знизити витрату палива і підвищити безпеку. Саме тому сервіс Hyundai на Подолі підготував для Вас вигідну пропозицію.

Під час діагностики вашого автомобіля на офіційному сервісі Hyundai в суботу, неділю або понеділок, ви отримуєте вигоду -25% на усунення виявлених несправностей*. Запишіться на діагностику за номером: (044) 207-50-10 або залиште заявку на сайті:

*Строк дії акції з 01.02.2016р. до 29.02.2016 року. При проходженні діагностики в суботу, неділю або понеділок ви отримуєте знижку у розмірі -25% на роботи по усуненню несправностей. Знижка не розповсюджується на послуги з планового ТО, послуги з кузовного ремонту, встановлення додаткового обладнання та аксесуарів, роботи, що виконуються на умовах субпідряду, роботи з мийки автомобіля, акційні роботи та запчастини. Знижки не сумуються з іншими дисконтними програмами.