СОТНЮ НОВИХ «БОГДАНІВ» ВІДПРАВИЛИ ДО ЧАСТИН ЗСУ

Майже щодня військовослужбовці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту що дислокується, на Хмельниччині передають до військових частин Збройних Сил нову автомобільну та броньовану техніку – повідомляє АрміяІнформ.
Вчора, 11 липня, з Центральної автобази передали до війська близько сотні нових потужних «Богдан-6317». Це сучасний бортовий повнопривідний автомобіль підвищеної прохідності.
 
Першу партію з двадцяти автівок отримали й військовослужбовці артилерійського підрозділу однієї з окремих механізованих бригад, яка наразі в районі проведення ООС утримує наші бойові позиції неподалік Авдіївки.
— А кому ж не приємно мати справу з новою і надійною технікою, — каже заступник командира з озброєння артпідрозділу капітан Олег Ігнатченко. — Ці нові автомобілі значно підсилять наші бойові спроможності.
 
Нагадаємо, що у своєму коментарі військовій інформагенції начальник Головного військово-медичного управління МО України – начальник медичної служби ЗС України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко повідомив, що станом на 2019 рік майже половину транспорту медичних рот і мобільних госпіталів складають сучасні санітарні автомобілі «Богдан-2251» та американські «Хамві». До кінця року ЗСУ отримають ще понад 180 санітарних авто.