У ГРУДНІ JAC J5 ДОСТУПНИЙ ПО НЕБУВАЛИМ ЦІНАМ

ТОВ «БОГДАН-АВТОТРЕЙД», офіційний дистриб'ютор автомобілів JAC в Україні, оголошує про спеціальну пропозицію - автомобілі моделі JAC J5 в комплектації 1,5 МТ Elegant 2014 року випуску пропонуються з вигодою 30 тисяч грн. Ще ніколи якісний, комфортний, елегантний сімейний седан не був такий доступний споживачеві!

На зазначену модель з 4 грудня 2015 встановлюється роздрібна ціна в розмірі 219 900 грн.! (Діюча ціна за станом на дану комплектацію станом на 03.12.2014 р в мережі ТОВ «Богдан-Автотрейд» складає 249 900 грн.).

Наявність автомобілів JAC J5 1,5 МТ Elegant обмежена. Деталі уточнюйте в мережі офіційних дилерів ТОВ «БОГДАН-АВТОТРЕЙД»

Нагадаємо, що седан JAC J5 оснащується двома бензиновими силовими агрегатами. Обидва двигуни 4-циліндрові з 16-клапанними головками. 1,5-літровий варіант видає 112 к.с., тоді як 1,8-літровий двигун має потужність 142 к.с. Витрата палива в змішаному циклі становить 6,6 і 7,6 літра відповідно. Автомобіль представлений з 5-ступінчастою механічною КПП в комплектації Elegant і Luxury, а також з АКПП в моделі Luxury з двигуном 1,8 л.

Салон автомобіля JAC J5 - це якісні матеріали та максимум вільного місця для водія і пасажирів. Сидіння мають розвинену бічну підтримку і дозволяють з комфортом розміститися людям будь-якого зростання. Мультифункціональний кермо дає можливість насолоджуватися музикою, не відволікаючись від дороги. Незалежно від ціни, всі автомобілі JAC J5 оснащуються найсучаснішими системами активної безпеки, включаючи ABS і EBD.

Офіційний дистриб'ютор автомобілів JAC в Україні компанія «Богдан-Автотрейд». Дилерська мережа дистриб'ютора «Богдан-Автотрейд» налічує понад 30 дилерських центрів JAC по всій території України.

Детально ознайомитися з представленими моделями, спланувати тест-драйв, дізнатися умови придбання автомобілів можна на офіційному сайті компанії www.jac.ua Інформаційна лінія: 0 800 500 740 (дзвінки з усіх стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)