У КИЄВІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ТЕСТ-ДРАЙВУ NEW CARS FEST 2018. ФОТО

Цими вихідними компанії «Богдан –Автотрейд» та «Богадан авто» подарували киянам та гостям столиці незабутні враження від керування новими автомобілями Hyundai та JAC під час тест-драйвів, що відбулися у рамках виставки New Cars Fest 2018.
 
Головною рисою, що відрізняє цей автомобільний раут від низки подібних заходів, це можливість відвідувачів не лише спостерігати у статиці гарячі новинки автопрому, а й протестувати новенькі автомобілі у дії.
 
Слід зазначити, що під час двох днів роботи New Cars Fest 2018, був поставлений внутрішній рекорд у підрозділах корпорації «Богдан». Нову техніку цього разу випробували понад 100 водіїв, які у переважній більшості тестували машини цілими родинами.
 
Нагадаємо, що наприкінці травня на території Черкаського аеропорту відбувся науково-пізнавальний фестиваль «Mriya-Fest». Основною метою заходу організатори вбачали орієнтацію молоді та дітей на різноманітність життєвого вибору у професійній діяльності. Однією з найбільш відвідуваних була локація різноманітної техніки у якій були представлені зразки військової автотехніки виробництва корпорації «Богдан». До уваги відвідувачів Фестивалю були представлені сучасні вантажівки, санітарний автомобіль та тактичний броньований автомобіль «Барс-8» .