УКРАЇНЦІ ВИМАГАЮТЬ СПРЯМУВАТИ КОШТИ ВІД ПОДОРОЖЧАННЯ ПРОЇЗДУ НА НОВИЙ ТРАНСПОРТ І РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ

Кошти, отримані від подорожчання проїзду в громадському транспорті Києва, мають піти на заміну старого транспорту новим і оновлення інфраструктури. Про це свідчать результати опитування, яке корпорація «Богдан» провела на своїй сторінці у Facebook.
 
Українці зазначали, що Київ має перейти на систему типу Transport For London. Крім того, на їх думку, кошти від подорожчання проїзду мають піти на оновлення транспорту і зупинок, встановлення електронних табло і Wi-Fi-точок на зупинках і в транспорті, введення електронної системи оплату проїзду. При цьому зазначалося, що важливо побороти корупцію у цій сфері, щоб гроші дійсно спрямовувалися на розвиток інфраструктури, а не йшли у кармани чиновників.
 
“Це опитування дуже чітко показало, що українці вимагають змін: нового транспорту і сервісу. Вони втомилися від корупції та умов, у яких доводиться пересуватися містом. Потрібні революційні рішення. І корпорація “Богдан” готова допомогти містам впровадити їх у життя. Ми повністю підтримуємо Національну транспортну стратегію «Drive Ukraine 2030», а також прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. Ми готові приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту”, - наголосили у “Богдані”.
 
Нагадаємо, корпорація «Богдан» підтримує ініціативу Київради прибрати маршрутні таксі зі столичних доріг до 2022 року.