УКРАЇНА МАЄ ПІТИ ЄВРОПЕЙСЬКИМ ШЛЯХОМ СТВОРЕННЯ МАШИНОБУДІВНИХ КЛАСТЕРІВ

Держава має підтримати створення машинобудівних кластерів – об’єднань українських автовиробників. Таку думку у своєму блоці на сайті «Кореспондент» висловив прес-секретар Корпорації «Богдан» Сергій Красуля.
 
Серед головних переваг таких об’єднань: реалізація спільних проектів з інжинірингу та проектування нових транспортних засобів, залучення міжнародних партнерів і спільне просування продукції за кордон. Автомобільні об’єднання не тільки допомагають стимулювати інновації у галузі, а й підвищувати продуктивність.
 
Кластеризація є звичною практикою для середніх та малих підприємців Європи. Їх об’єднання фінансово підтримується урядами європейських країн. Особливих успіхів за рівнем виробничих об’єднань досягли в Італії та країнах Балтії. На жаль, на сьогодні в Україні існує один єдиний приклад успішного кластеру – в авіаційній галузі.
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» активно підтримує ініціативу українських міст у переході на новий великий, зручний і комфортний громадський транспорт та готова допомогти задовольнити їхні потреби у цьому. Адже такий транспорт враховує особливості людей з обмеженими можливостями і відповідає сучасним європейським та світовим стандартам – економічним, технічним та екологічним. Низка українських міст вже почала реформу комунального транспорту і повний перехід від маршруток до великих тролейбусів і автобусів. Вони допоможуть вирішити проблему перевантаженості шляхів, заторів на дорогах і черг на зупинках.