В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛИ НАЙМАСШТАБНІШІ ВИПРОБУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ!

Прикрасьте своє літо новими фарбами, яскравими емоціями та враженнями. Приєднуйтесь до наймасштабнішого випробування автомобілів в мережі Національного Автодилера, яке стартувало по всій Україні!

Вже зараз в мережі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг» усі охочі зможуть не лише вибрати авто за індивідуальними перевагами з більш, ніж 90 моделей автомобілів, а й випробувати найбільш популярні з них на тестовому треку.

Відзначимо, що в тестовому парку мережі на старті заявлено:

  • 140 автомобілів!
  • 40 трас для випробувань, протяжністю понад 355 км!

До липня тестовий автопарк обіцяють розширити і доповнити новими моделями!

До випробувань в мережі Національного Автодилера доступні автомобілі різних цінових сегментів, модифікацій і комплектацій, це авто брендів: Hyundai, Subaru, Volkswagen, Skoda, Citroёn, Great Wall, JAC, UZ Daewoo.

У програмі низки заходів, запланованих на літо в мережі Національного Автодилера - пізнавальна програма і розваги для дорослих і дітей. Насолоджуйтеся атмосферою літнього автодрайву!

Звичайно ж, всі учасники тест-драйвів в мережі зможуть отримати приємні сюрпризи у вигляді: сувенірної продукції від Національного Автодилера, спеціальних пропозицій на авто, додаткових знижок на послуги СТО, ексклюзивні пропозиції від партнерів проекту.

Офіційний відео партнер проекту – GoPro

Офіційний страховий партнер - СК «Країна.

или в найближчому автоцентрі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг».

Слідкуйте за подальшими новинами проекту «Літо яскравих емоцій» на офіційному сайті компанії і в соц. мережах FacebookVkontakte, а також у мережі YouTube.

Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroеn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інформаційна лінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» в FacebookVkontakte и YouTube.