ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ HYUNDAI ДЛЯ УКРАЇНЦІВ СТАЛА ОДНІЄЮ З НАЙНИЖЧИХ У СВІТІ

Вартість обслуговування та ремонту комерційних автомобілів через офіційну дилерську мережу «Хюндай Мотор Україна», що входить до складу корпорації «Богдан», стала однією з найнижчих у світі. Про це повідомив директор зі збуту комерційної техніки компанії Андрій Ушкалов.
 
«Завдяки тому, що ми за півроку виконали річний план постачання техніки в Україну, наша дилерська мережа отримала низку преференцій. Зокрема, додаткову знижку на запчастини. Тобто вартість обслуговування машин Hyundai для українських водіїв тепер буде значно нижчою», – зазначив Ушкалов.
 
Він додав, що обслуговування автомобілів Hyundai для українців є не лише вигідним по вартості, але й зручним територіально. Адже дилерська мережа «Хюндай Мотор Україна» охоплює усю країну і налічує щонайменше по 2 станції техобслуговування у кожному регіоні України.
 
Нагадаємо, Україна вперше отримала розширену гарантію на комерційну техніку від автовиробника Hyundai. Відтепер українські власники комерційної техніки Hyundai можуть розраховувати на офіційну гарантію впродовж 5 років або 150 тис. км пробігу. Тоді як у більшості країн світу цей показник складає лише 3 роки або 100 тис. км пробігу. Збільшення гарантійного терміну експлуатації автомобілів Hyundai свідчить про їх якість та надійність у порівнянні з аналогічною технікою інших брендів.
 
На сьогоднішній день модельний ряд комерційної техніки Hyundai, що реалізується в Україні, представлений в маловантажному (вантажопідємнімсть до 1,5 т.), середньовантажному (до 5,5 т.) та великовантажному (до 22 т.) сегментах, а також пасажирськими автобусами місткістю від 16 до 44 пасажиромісць.
 
Дилерська та сервісна мережі комерційної техніки Hyundai охоплює всі регіони України. Всі станції оснащені сучасним обладнанням для якісного обслуговування автомобілів.