ВІДДАЙТЕ НАМ ВСІ «БОГДАНИ» ДЛЯ ЕВАКУАЦІЇ – ІЛЛЯ ЛИСЕНКО «ХОТТАБИЧ» В ІНТЕРВ'Ю «ГРОМАДСЬКОМУ РАДІО»

Санітарні автомобілі «Богдан» якнайкраще підходять для евакуації поранених армійців із зони бойових дій. Про це заявив відомий волонтер Ілля Лисенко, голова ГО «Рятівники ASAP RESCUE», в інтерв'ю «Громадському радіо».
 
«Якщо говорити про «Богдани», то я не бачу в них нічого поганого, більш того, бачу чимало гарного. Якби мені зараз поставили запитання: «На чому ви збираєтеся евакуювати бійців?» – я б відповів: «Віддайте мені всі «Богдани». Ви не будете мати з ними головного болю, а я забезпечу всю евакуацію, наприклад, в зоні АТО», – зазначає Ілля Лисенко.
 
За його твердженням, на сьогодні для транспортування військовослужбовців медики використовують два типи автомобілів – американські «Хаммери» та вітчизняні «Богдани». Однак «Хаммер» – це бойова машина, яка не призначена для перевезення поранених. До того ж вона громіздка, споживає багато палива, тож використовувати її – економічно не вигідно. Натомість українські «санітарки» краще пристосовані для українських реалій, набагато економічніші та зручніші. А кількість поламок зазвичай залежить від правильного вибору пального.
 
«За документації Great Wall, у «Богданах» може ставитися або паливна система Bosch, або Denso. У будь-якому випадку, це відомі виробники, які виробляють паливні системи для всього світу, і це абсолютна гарантія якості», – підкреслює «Хоттабич».
 
Нагадуємо, що санітарний автомобіль «Богдан-2251» створений з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі Great Wall Wingle 5. Розробка авто велась із залученням фахівців Міністерства оборони, тому в ньому враховані потреби і досвід експлуатації саме військовими лікарями.