ВІДКРИТО ЗАПИС НА СЕЗОННИЙ СЕРВІС ЗА 199 ГРН!

«Оксамитовий сезон 2015» - період реальних переваг в дилерській мережі Національного Автодилера "Богдан-Авто Холдинг" продовжує вже традиційна пропозиція по актуальній підготовці автомобіля до безпечної експлуатації в холодну пору року.

Зазначимо, що цінуючи довіру та лояльність своїх клієнтів, Національний Автодилер утримує незмінною ціну на пакети акційних послуг з 2013 року!

Отож, незалежно від марки автомобіля вартість сезонного обслуговування на СТО мережі «Богдан-Авто Холдинг»* складе всього від 199 грн, як і два роки тому. За ці кошти можна перевзути, зробити балансування всіх коліс та провести необхідне діагностування автомобіля для підготовки до нового сезону експлуатації.

Вартість акційного пакету залежить лише від розміру коліс, а саме діаметру колісних дисків авто:

Діаметр колісних дисків авто Пакет послуг Акційна вартість
13-14"

Шиномонтаж з балансуванням (4 колеса)

+

199 грн
15-16"

Електричне діагностування

+

249 грн
17-18" Механічне діагностування 299 грн

Записатися на СТО та скористатися оксамитовою пропозицією в мережі офіційних сервісних станцій «Богдан-Авто Холдинг» можна вже зараз, заповнивши он-лайн заявку (в меню "Відправити заявку" праворуч).

Пропозиція діє з 12 жовтня по 15 грудня 2015 року.

Оксамитовий тест-драйв
В мережі Національного Автодилера діє оксамитовий сезон масштабних випробувань автомобілів Hyundai, Subaru, Volkswagen, Skoda, Citroёn, Great Wall, JAC, UZ-Daewoo. Тому, очікуючи автомобіль, можливо провести випробування автохітів та скласти особисте враження експлуатаційних характеристик представлених та тест-драйві моделей.

Зауважимо, що тестовий парк мережі нараховує понад 140 автомобілів різних цінових сегментів, модифікацій і комплектацій, а загальна протяжність маршрутів для випробувань складає понад 355 км доріг з різним покриттям, швидкісним режимом та складністю управління авто.

Особливістю послуги є те, що майже кожного місяця відбувається ротація представлених для випробування авто, щоб у клієнтів була можливість випробувати на тестовому треку моделі в різних комплектаціях. Такий підхід спрямований для надання можливості найбільш повного відчуття та розуміння можливостей тієї чи іншої моделі авто, а не лише в найдорожчій комплектації, як традиційно практикують автодилери.

Запрошуємо на тест-драйв у найближчий автосалон Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг»! Записатися можна вже зараз, відправивши заявку на сайті www.bogdanauto.com.ua, за телефоном 0800-500-305 або в найближчому автоцентрі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг».

Партнери випробувань – GoPro та СК «Країна»

Відмітимо, що у «Оксамитовий сезон 2015» також діє ряд гарячих пропозицій на придбання автомобілів. 

* Пропозиція не діє на підприємствах "Богдан-Авто Донецьк", "Богдан-Авто Луганськ", "Богдан-Авто Житомир", "Богдан-Авто Поділ", "Богдан Авто Миколаїв".

Про мережу:
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroёn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.
Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інфолінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і YouTube.