ВИГІДНА РОЗСТРОЧКА НА GREAT WALL ЕКСКЛЮЗИВНО В БОГДАН-АВТО ХОЛДИНГ

З 1 серпня 2016 року діють унікальні умови фінансування для покупців нових автомобілів Great Wall 2014 року виробництва. Мінімальний перший внесок при купівлі становить лише 40% від вартості авто, залишок розподіляється на 12 щомісячних платежів рівними частинами, а головне, що відсотки на залишок не нараховуються. Термін розстрочки – 1 рік.

Додатковими перевагами пропозиції є відсутність плати за оформлення та обслуговування розстрочки, ринкова вартість страхування КАСКО – лише 4,35% від вартості авто та 0% франшиза у разі настання страхового випадку, відсутність обов'язкового страхування життя, відсутність штрафів за дострокову виплату.

«Така пропозиція є дійсно унікальною на автомобільному ринку України, ми зробили умови максимально вигідними для наших клієнтів, а також прозорими: жодних прихованих платежів чи комісій, жодних переплат», - коментує генеральний директор ТОВ «Богдан-Індустрія» Борис Ткаленко.

Додаткові умови надання розстрочки:

  • Автомобіль передається клієнту на умовах лізингу по договору з ТОВ «Богдан-Авто Київ»;
  • Обов'язкове встановлення автосигналізації та системи стеження GPS;
  • Вартість автомобіля та сума залишку залежать від курсу гривні відносно долару США, що може вплинути на суму щомісячного платежу;
  • Клієнт сплачує витрати на реєстрацію та перереєстрацію авто в МРЕВ та відрахування до пенсійного фонду;
  • Клієнт - фізична особа також сплачує вартість завірення договору нотаріусом.

Послуги лізингу надає компанія ТОВ «Богдан-Авто Київ», пропозиція дійсна в усіх дилерських центрах ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» на всі автомобілі Great Wall 2014 року виробництва. Детальна інформація за телефоном гарячої лінії «Богдан-Авто Холдинг» 0 800-500-305 або у консультантів з продажу. Офіційний імпортер і дистриб'ютор автомобілів Great Wall в Україні - ТОВ «Богдан-Індустрія». Вул. Павла Усенка, 8, м. Київ, Україна.