ЗАВДЯКИ ПОСТАВКАМ НОВИХ САНІТАРНИХ АВТОМОБІЛІВ, ПОКАЗНИК УКОМПЛЕКТОВАНОСТІ МЕДИЧНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПОКРАЩЕНО НА 21% - МО УКРАЇНИ

Під час прямої телефонної лінії, яка відбулася минулого тижня в редакції газети Міністерства оборони України «Народна армія», представники Головного військово-медичного управління (ГВМУ) розповіли про стан медичного забезпечення в районі проведення ООС, реформування медичної складової у життєдіяльності військ та інші аспекти забезпечення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців Збройних Сил України.
 
Старший офіцер ГВМУ майор Володимир Осіпов прокоментував стан забезпечення медичних підрозділів засобами медичної евакуації, медичним майном та медичною технікою.
 
«Протягом перших років бойових дій на Сході України санітарно-евакуаційна техніка надходила у військо переважно за рахунок чергових хвиль часткових мобілізацій транспортних засобів з підприємств та гуманітарної допомоги. У 2015–2016 роках було поставлено до Збройних Сил медичну техніку типу «САКСОН», БММ-4С, BURTEK, що значно підвищило наші потужності та відсоток укомплектованості» - зазначив В.Осипов.
 
Старший офіцер ГВМУ також уточнив, що 2017 року закуплено близько 100 одиниць санітарних автомобілів «Богдан-2251». Загалом це збільшило вказаний показник укомплектованості санітарно-евакуаційною технікою з 55 до 76%. До кінця поточного року планується доукомплектувати санітарні роти та підрозділи ЗСУ ще великою партією автомобілів. Разом з тим, ситуацію з укомплектованістю технікою покращує і дообладнання базових зразків ОВТ.
 
Нагадаємо, що кілька місяців експлуатації автомобілів Богдан 2351 показали, що це універсальна та дуже зручна машина для умов виконання завдань в рамках Операції Об’єднаних сил.
 
Універсальний автомобіль, який рівно придатний і для доставки особового складу, і невеликих вантажів, і боєкомплекту, і транспортування засобів вогневого ураження швидко завоював популярність у частинах та підрозділах ООС.