ЗНАЙОМТЕСЬ, GENESIS G90!

Автомобіль, який в Південній Кореї отримає назву G90, стане першою моделлю преміальної лінійки Genesis - нового бренду автомобілів HYUNDAI преміум-класса.Разработкой флагманського авто займався Prestige Design Division, новий дизайнерський підрозділ HYUNDAI, а процес створення особисто контролював Петер Шрайер.

Розміри G90 вражають - довжина авто становить 5205 мм, ширина - 1915 мм, висота -1495 мм, а колісна база - 3160 мм. Новинка буде пропонуватися з трьома бензиновими двигунами на вибір: атмосферне 3.8-літровий V6 GDI (315 к.с.), 3.3-літровий турбодвигун V6 T-GDI (370 к.с.), а також атмосферне 5.0-літровий V8 GDI (425 л.с.). Всі мотори поєднуються з 8-діапазонною АКПП. Найпотужніша версія задньопривідного седана Genesis G90 розганяється з місця до 100 км / год за 5.7 с.

В обладнання новинки входить система кругового огляду, мультимедійна система з 12.3-дюймовим екраном, аудіосистема Lexicon, електропривод задніх і передніх крісел з відповідно 14 і 22 варіантами регулювання, а також водійське сидіння, яке може адаптуватися під фігуру людини. У Південній Кореї G90 отримає також систему автономного управління на магістралях.

Нагадаємо, що світовий дебют седана відбудеться навесні на мотор-шоу в Нью-Йорку. У Кореї модель надійде в продаж вже в кінці цього року. В цілому, до кінця 2020 року планується випустити 6 авто під маркою Genesis.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 19 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.