ЗНИЖЕННЯ ПОДАТКІВ ДЛЯ АВТОВИРОБНИКІВ ДОЗВОЛИТЬ УКРАЇНЦЯМ КУПУВАТИ ДОСТУПНІ АВТО

Модернізація українських автозаводів можлива лише за умови зниження податків для підприємців. Про це у своєму блоці на сайті «Кореспондент» написав прес-секретар Корпорації «Богдан» Сергій Красуля.
 
«Потрібно зменшити або тимчасово звільнити підприємців від податків і надати виробникам можливість реінвестувати кошти від прибутку у розвиток та модернізацію заводів. Це дозволить стимулювати виробництво і знизити вартість готової продукції, від чого виграють, в першу чергу, українські споживачі, які зможуть купувати доступні та якісні сучасні автівки», – зауважив Сергій Красуля.
 
Нагадаємо, що у 2017 році АТ «АК Богдан Моторс» сплатило 120,71 млн грн податків у державний та місцеві бюджети. Попри те, що економіка України переживає кризу, «Богдан Моторс» забезпечує роботою тисячу працівників та регулярно сплачує податки до бюджетів.
 
Фінансові надходження заводів сприяють економічному розвитку регіонів та дозволяють місцевій владі виплачувати пенсії, інвестувати у розвиток міст. Зокрема, ДП «Автоскладальний завод №1», що знаходиться у м. Луцьк, у 2017 році забезпечило надходження 79,83 млн грн до бюджетів всіх рівнів. З них 6,73 млн грн отримав місцевий бюджет. ДП «Автоскладальний завод №2», що розташований у м. Черкаси, перерахував 31,7 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів. З них 1,65 млн грн надійшло у місцевий бюджет.