У липні 2015 року компанія ТОВ «Богдан - Автотрейд» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з китайським автовиробником Zotye Holding Group на реалізацію і обслуговування легкових автомобілів Zotye в Україні.

В Україні бренд представлено у сегменті економ класу компактним кросовером Zotye T600, економічним та маневреним міським хетч-беком Zotye Z100 та класичним седаном C - High класу Z300. 

Дилерська мережа бренду Zotye нараховує 22 автоцентри в ключових містах України, а саме:  Київ, Луцьк, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Львів, Миколаїв, Полтава, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці. 

В офіційних дилерських автоцентрах мережі Національного автодилера «Богдан Авто Холдинг»  надаються якісні послуги по гарантійному та післягарантійному обслуговуванню автомобілів Zotye. 

Zotye Holding Group - один з п'яти кращих приватних китайських автовиробників. Холдинг об'єднує потужності з виробництва двигунів, трансмісій, штампувальне виробництво і безпосередньо заводи по збірці автомобілів. 

Zotye Holding Group має 5 виробничих баз автомобілів (Юнкан, Ханчжоу, Чанша, Сянтань і Жіньтан), і більше 10 дочірніх компаній. Крім того, до складу Zotye Holding Group входять 6 центрів наукових досліджень і розвитку в Китаї, Кореї та Італії.